Jerk Werkmäster

481435

JERK WERKMÄSTER (1896-1978): "Majgreven", signerad och daterad 1918, kolorerat träsnitt, bildmått ca 12x19 cm

Fack 35

Jerk Werkmäster
Budhistorik (11 bud)
3434631
750
3441604
700
3434631
650
3435865
600
3434631
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.