Petter Zennström lenoleumsnitt

481433

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): "Störtande staty", signerad och daterad Petter Zennström 1980, lenoleumsnitt, ca 28x32 cm.

Fack 34

Budhistorik (8 bud)
3442553
850
3435404
3435404
700
3433260
650
3435402
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.