Finn Andersen oljemålning

481431

FINN ANDERSEN (Danmark, 1900-tal): Kustmotiv, olja på duk, Finn. An., ca 66x96 cm

Tavelvagn 2

Finn Andersen oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3446304
3446303
950
3446302
900
3446300
850
3446291

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.