Khula Khud

481430

KHULA KHUD, 1800-tal, etsad och graverad dekor samt med tauschering, höjd ca 60 cm

Skador

Vapen/Medaljer

Khula Khud

Budhistorik (18 bud)
3499715
9 600
3501481
9 400
3499715
9 200
3501476
9 000
3499715
8 400

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.