Georg Suttner oljemålning

481425

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Skördetid", signerad Suttner, olja på duk, ca 17x17 cm; oramad

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3445703
3446021
3445703
1 900
3444175
1 800
3445667
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.