Georg Suttner oljemålning

481424

GEORG SUTTNER (1922-2014): Stilleben i grönt, signerad Suttner, olja på duk, ca 25x21 cm; oramad

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3446563
2 600
3445798
2 400
3446109
2 400
3445798
3445334
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.