Per Lindekrantz oljemålning

481422

PER LINDEKRANTZ (1913-1994): "Landskap", signerad P.L-Z, olja på duk, ca 45x45 cm

Konst, Äldre måleri

Per Lindekrantz oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3446318
1 600
3439888
3438078
1 400
3436087
1 300
3438077
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.