Oidentifierad konstnär oljemålning

481421

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), porträtt av äldre kvinna, troligen England, olja på duk, ca 35x29 cm

Färgbortfall, retuscher, uppfodrad, delvis renoverad

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (8 bud)
3446856
700
3446815
650
3445655
600
3445655
500
3446018
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.