Sixten Wahlgren gouache

481420

SIXTEN WAHLGREN (1903-76): Motiv av Gamla stan, signerad S. Wahlgren, gouache på papper, ca 62x49 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Sixten Wahlgren gouache

Budhistorik (7 bud)
3446614
1 400
3446687
1 300
3446614
3446686
3446614

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.