Carl Brandt oljemålning

481406

CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, ca 80x115 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3439677
8 000
3439676
7 800
3439674
7 600
3439673
7 400
3439672
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.