Gunnar Nylund lampfot

481401

BORDSARMATUR, Gunnar Nylund, Rörstrand, vitglaserad keramik, höjd ca 30 cm

smärre slitage, smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Nylund lampfot

Budhistorik (14 bud)
3458292
3456798
3456798
1 800
3458289
1 700
3456798
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.