Leonard Digris

481396

LEONARD DIGRIS (f 1921): stilleben, olja på duk, signerad, ca 51x73 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Leonard Digris

Budhistorik (3 bud)

3458123
3443312
3442533

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.