Liss Eriksson bronsskulptur

481387

LISS ERIKSSON (1919-2000): Vertikal gestalt, monogramsignerad LE, numrerad 7/8, svartpatinerad brons, gjutarstämpel E. Godard Cire Perdue, höjd ca 12,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 14

Liss Eriksson bronsskulptur

Budhistorik (23 bud)
3445168
7 800
3445166
7 600
3445162
7 400
3445158
7 200
3445159
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.