Byst på piedestal

481385

PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, gjutmassa, BYST, 1900-tal, efter antiken, patinerad gips, höjd ca 90 resp. 68 cm

Byst med slitage och skador

Konst, Skulpturer, Diverse

Rum 13

Byst på piedestal

Budhistorik (22 bud)
3445029
3 400
3445023
3 200
3445018
3445016
2 800
3445014
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.