Vitrinskåp Louis XV-stil

481375

VITRINSKÅP, 1900-tal, Louis XV-stil, stenskiva,fanérat i mahogny, mässingsdetaljer, dekor av figurscen, invändigt textilklädd, höjd ca 159, 68x33 cm, nyckel finns

Invändig klädsel med slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (18 bud)
3445367
4 400
3445338
4 200
3445338
3445330
3 800
3445337
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.