Hans Erik Eriksson oljemålning

481367

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): "Från Härjedalen" , signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 51x68 cm

Fack 13

Budhistorik (22 bud)
3445314
1 600
3445313
3445311
1 400
3445308
1 300
3445310

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.