Hans Erik Eriksson oljemålning

481364

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Fjällandskap höst, signerad Hans Erik Eriksson, olja på duk, 47x64 cm

Liten tryckskada

Fack 12

Budhistorik (15 bud)
3445252
3439683
950
3437594
900
3439682
850
3437594

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.