Hans Erik Eriksson oljemålning

481360

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Strandbild med får, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, 52x87 cm

Fack 6

Budhistorik (2 bud)

3445392
3444546

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.