Golvlampa mässing

481355

GOLVLAMPA, 1900-talets senare del, mässing, svängbar ljusarm, höjd ca 157 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 22

Golvlampa mässing

Budhistorik (29 bud)
3444455
3 600
3444461
3 600
3444455
3 400
3444451
3 200
3444414

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.