Golvlampa

481349

GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, höjd ca 135 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Hylla 4

Golvlampa

Budhistorik (2 bud)

3445435
3445394

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.