Tage Törning oljemålning

481348

TAGE TÖRNING, (född 1925): Hamnbild l, signerad Tage Törning, olja på duk, ca 65x54 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tage Törning oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3464320
3464292
3461217
3461217
900
3460980
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.