Brosch Lea Stein

481343

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en jaguar, signerad, längd 8,5 cm

Guld/Smycken

Brosch Lea Stein

Budhistorik (21 bud)
3511219
3 800
3511012
3 600
3511012
3 400
3510936
3 200
3510936

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.