Brosch Lea Stein

481341

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en räv, signerad, längd 9,5 cm

Guld/Smycken

Brosch Lea Stein

Budhistorik (7 bud)
3507629
3509719
750
3507629
700
3498478
650
3495278

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.