Ystad metall golvlampa

481334

GOLVLAMPA METALL, 1900-talets första hälft, mässing med läderklädd stomme, märkt AJH, böjbar, höjd ca 150 cm

Bruksslitage, ej Ystad Metall

Belysning, Golvlampor

Rum 21

Ystad metall golvlampa

Budhistorik (9 bud)
3444108
3444107
900
3441864
850
3440510
3439350
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.