Orientmatta

481332

ORIENTMATTA, semiantik, Afghanistan, ca 346x262 cm

Baksida med skador/hål (spår av äldre malangrepp), ställvis hårdare slitage, kortsidor med mindre skador samt med reva

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (3 bud)

3452122
550
3452117
500
3441596

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.