Vägglampa för utomhusbruk

481329

VÄGGLAMPA, för utomhus, 1900-talets första del, metall med emaljerad skärm, glaskupa, längd från vägg ca 60 cm

Slitage,

Belysning, Utelampor

Rum 7

Vägglampa för utomhusbruk

Budhistorik (8 bud)
3444454
650
3437709
600
3437708
550
3437694
500
3437566
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.