Tommy Eriksson grafiskt blad

481318

TOMMY ERIKSSON, "Balansakt", grafiskt blad, signerad 11/20, 39 x 35 cm
Skador: oramad

Rum 9, Vagga 2

Tommy Eriksson grafiskt blad
Budhistorik (2 bud)

3453054
450
3450668

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.