Suzy Harris foto

481317

SUZY HARRIS, gelatinfoto, 1950-tal, signerad på baksida Suzy Harris samt stämplad GAMMA Picture Agency New York, 23,5 x 34 cm

Fotografi

Rum 9, Vagga 2

Suzy Harris foto
Budhistorik (6 bud)
3462037
1 300
3455711
3454258
3453039
600
3451225
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.