Pablo Picasso efter färglitogafi

481316

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: färglitografi, stämplad på baksidan Mourlot 1972, oramad ca 50x40,5 cm

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (29 bud)
3466326
5 600
3460121
5 400
3459959
5 200
3459325
5 000
3459070
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.