Karl-Axel Pehrson färglitografi

481306

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K.A. Persson 83, 351/385, färglitografi, bladmått 60x83 cm

Fack 7

Budhistorik (3 bud)

3443647
3443485
3443413

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.