Jan Naliwajko blandteknik

481254

JAN NALIWAJKO (född 1939): Komposition, signerad och daterad atergo J Naliwajko 1969, blandteknik på pannå, ca 42x19 cm

Monter 13

Jan Naliwajko blandteknik

Budhistorik (1 bud)

3442164
2017-09-01 11:25:53

2017-09-02 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.