Sista nattvarden relief

481252

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sista nattvarden, polykromt bemålad relief, ca 58x120 cm
HISTORIK: Altartavla från Norra Unnarryds Kyrka

Ytskador

Konst, Skulpturer

Rum 9

Sista nattvarden relief

Budhistorik (13 bud)
3440744
1 300
3443293
3440744
3442850
3440744
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.