Jan Naliwajko oljemålning

481245

JAN NALIWAJKO (född 1939): Porträtt, signerad och daterad J Naliwajko 1969, olja på duk, ca 41x32,5 cm

Tavelvagn 1

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3444041
500
3443830
450
3443407
3442161
3437659

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.