Georg Lindström oljemålning

481239

GEORG LINDSTRÖM (1912-2005), Katarina kyrka, signerad G Lindström, olja på pannå, målad 1951 enligt etikett á tergo, ca 91 x 62 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 26

Georg Lindström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3444232
3444117

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.