Sideboard teak

481227

NILS JONSSON, sideboard, teakfanér, 1960-tal, ur serien Bra Bohag för Troeds, 4 lådor samt skjutdörrar, invändigt med hyllplan, höjd 71, 191x44 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 18

Sideboard teak

Budhistorik (35 bud)
3444842
8 200
3444840
8 000
3444810
7 800
3444810
7 600
3444806
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.