Pierre Olofsson etsning

481226

PIERRE OLOFSSON (1921-86): Komposition, signerad, olofsson, 28/50, etsning, ca 16,5x31 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Pierre Olofsson etsning
Budhistorik (9 bud)
3441486
650
3444934
600
3441486
550
3432936
500
3432936
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.