Spegel

481222

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, fasettslipat glas, ca 94x55 cm

Smärre repor på ramen

Speglar

Rum 9

Spegel

Budhistorik (7 bud)
3444380
600
3444570
550
3444380
500
3444566
450
3444380

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.