Serveringsvagn teak

481221

SERVERINGSVAGN, teak, 1960-tal, på hjul, höjd ca 63, 100x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 17

Serveringsvagn teak

Budhistorik (12 bud)
3445148
3445147
2 800
3445146
2 600
3445141
2 400
3432294

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.