Bordsuppsats

481217

BORDSUPPSATS, 3 dlr., 1900-talets början, patinerad zink, sockel i sten, bestående av 2 urnor och bordspendyl, urtavla märkt Jay London & Paris, pendylens höjd ca 43 cm, nyckel medföljer

En urna med sned lockknopp, bordspendylen saknar pendel, förgyllningen delvis borta

Ändringar/tillägg
Nycke finns för avhämtning i utlämningen

Diverse

Monter 18

Bordsuppsats

Budhistorik (14 bud)
3444707
2 600
3444622
2 400
3444702
3444622
3444699
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.