Jean Bazaine färglitografi

481204

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Komposition, signerad Bazaine, 144/300, färglitografi, 23,5x15,5 cm

Tavelvagn 1

Jean Bazaine färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3445213
1 900
3432554
1 800
3432553
1 700
3432552
1 600
3432546

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.