Robert Högfeldt blandteknik

481203

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Harpspelaren, signerad R.Högfeldt, akvarell och täckvitt på papper, ca 25x30 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Robert Högfeldt blandteknik

Budhistorik (16 bud)
3441310
3439529
1 900
3436229
1 800
3439528
1 800
3436229
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.