Skulptur

481201

SKULPTUR, i form av kvinnofigur, 1800-tal eller äldre, senare sockel, höjd inkl. sockel ca 67 cm

Ytskador, färgbortfall

Konst, Skulpturer

Rum 7

Skulptur

Budhistorik (4 bud)

3440919
1 300
3437450
3436019
900
3432386

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.