Karmstolar

481191

KARMSTOLAR, 1 par, 1950-tal, vitlackerade med stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Hylla 9

Karmstolar

Budhistorik (1 bud)

3444231
2017-09-02 11:59:51

2017-09-02 kl 18:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.