Jan Naliwajko oljemålning

481182

JAN NALIWAJKO (född 1939): Porträtt av man i huvudbonad, signerad och daterad J Naliwajko 1969, olja på duk, ca 85x70 cm

Tavelvagn 3

Jan Naliwajko oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3442180
2017-09-01 11:29:57

2017-09-02 kl 21:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.