Väska silver

481170

VÄSKA, silver, nedertill med genombrutet mönster, omkring, 1920/30-tal, svenska importstämplar, höjd 17,5 cm, vikt ca 105 g, etui märkt Kung. Hofleverantör, Aktiebolaget Nordiska Kompaniet, Stockholm

Kedja saknas

Silver, Fashion

Väska silver

Budhistorik (4 bud)

3443356
450
3438190
3436828
3433680

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.