Schatull med bestick

481165

SCHATULL, med bestick, 115 dlr, på benställning, 1900-talets mitt, teakfaner, underrede i betsad bok, etikettmärkt "Stig-bolaget Malmö", innehållande 115 delar bestick i förkromat stål och plast märkta ASNI Denmark, höjd ca 68, 55,5 x 44 cm

Bruksslitage, enstaka bestick med skada

Möbler, Övriga möbler, Design, Diverse

Schatull med bestick

Budhistorik (15 bud)
3444407
3443656
3444405
3443656
950
3434338
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.