Ring guld med ametist

481161

RING, 18 k guld, kuddslipad ametist, svenska importstämplar, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 6,7 g

Ringskena något sned, fasettkanter med nagg

Guld/Smycken

Ring guld med ametist

Budhistorik (4 bud)

3447550
3440162
3437851
3437850
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.