Ishink 1900-talets andra hälft

481147

ISHINK, "Daydream", 1900-talets andra hälft, Australien, rödlackerad aluminium, handtag i mässing, i form av äpple, botten märkt Daydream, produktion / Made in Australia, höjd ca 24 cm

Smärre repor och bucklor

Diverse

Budhistorik (32 bud)
3445156
3 800
3445150
3 600
3445140
3 400
3445149
3 400
3445140
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.