Fåtölj Knolls Moderna Fåtöljer

481140

KNOLLS MODERNA FÅTÖLJER, fåtölj, 1900-talets mitt, betsad bok, rygg i rotting, lös sittdyna, skyltmärkt Knolls Moderna Fåtöljer, höjd ca 85, sitthöjd 30 cm

Sittdyna med torkad stoppning, ytskador

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Budhistorik (25 bud)
3445260
3 200
3442589
3444913
2 800
3442589
2 600
3444910
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.