Bokhylla gustaviansk stil

481139

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 111, 75x31 cm

Smärre ytskador

Möbler, Hyllor

Rum 5

Bokhylla gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
3444067
3443796
3443796
1 400
3443736
1 300
3440044

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.